OrganizaTOR trenerzy

Justyna Cierpiszewska

Filolog polski. Misja: budzenie w ludziach pasji językowej. Wykształcenie: specjalność nauczycielska, dziennikarska, bibliotekarstwo i informacja naukowa, logopedia. Zainteresowania: literatura, rysowanie, naleśniki.


Wojtek Kuśmirek

Z wykształcenia socjolog i filozof. Były żołnierz, miłośnik turystki kajakowej i rowerowej. Zapalony biegacz i ultramaratończyk, który uwielbia sprawdzać własne granice wytrzymałości. Lekkie pióro i wyobraźnia pozwalają narodzić się niejednej grze i rywalizacji terenowej. Miłośnik historii II wojny światowej, bardzo lubi czytać i oglądać dobre filmy. Pomaga organizować różne imprezy przygodowo-sportowe, a jedyne czego żałuje to tego, że doba jest za krótka.


Sławomir (Smara) Marczewski


Inżynier budownictwa, w młodości harcerz.
Aktualnie:
własna działalność – Sklep i serwis rowerowy „rowerySmary” miłośnik podróży, aktywnego trybu życia i wyzwań biegacz ultra pasjonat gór, które przemierza podczas górskich biegów długodystansowych chętny poznawania i pokazania swoim dzieciom, świata (tego bliższego i dalszego) poprzez turystykę pieszą, rowerową, kajakarstwo, a może i żeglarstwo

😉

Krzysztof Sobieszczyk Bajo


Prowadzę wraz z małżonką Kingą wypożyczalnię kajaków BAJO KAJAKI
Kajak kajkowi nie równy, Doradzę, odradzę zorganizuję Twoją wyprawę po rzekach: Głomia, Gwda, Piława, Rurzyca, Dobrzyca, Łobżonka, Szczyra.
Moje marzenie: Wybudować osadę z dala od cywilizacji 🙂


Przemo Włóczykij

Specjalność surwiwal, kajaki i wszelkiego rodzaju pojechane pomysły, na przykład spływ ze Złotowa do Berlina samotnie w Canoe.


Adrian Adi Lachowski

Absolwent WSG w Bydgoszczy Licencjat Geografii o specjalności Turystyka. Na codzień pracuję jako Ratownik WOPR na basenie oraz Instruktor Pływania we własnej firmie. Jestem Ratownikiem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Kajakarstwo wszelkiego rodzaju to moja pasja. Żadnych rzek się nie boję;-) prowadzę spływy kajakowe z grupami zorganizowanym jako przewodnik/instruktor/ratownik.


Piotr Witecki

Inżynier elektroautomatyki okrętowej, pasjonat wynalazków i podróży – szczególnie tych rowerowych. Ciekawy świata i jego ogromu. Interesują go wszelkie połączenia interdyscyplinarne. Organizator kilku imprez rajdowo- przygodowych. Kontakt z innymi ludźmi to dla niego przyjemność. Potrafi zadawać celne pytania i szukać na nie odpowiedzi – Dlaczego? To jego ulubione pytanie. Nie boi się pytać –  po co? 

%d bloggers like this: