Wspólnie z SP Zakrzewo na tropie

To najwyższy czas żeby gdzieś ruszyć. Wszystko jest zielone, jest coraz cieplej a siedzenie w szkole w takich warunkach jest ciut niehumanitarne. Dlatego szczęśliwcy z SP Zakrzewo wraz ze swoją Panią Olgą i dwojgiem rodziców ruszyli w teren.

Podzieleni na 3 osobowe zespoły ruszyli w trasę. Do znalezienia było 14 punktów na których czekały zagadki. Nie wszystkie były oczywiste i łatwe, choć temu co je wymyślał wydawały się banalne. Wiadomo 🙂

Niby to mały lasek i trasa prosta, ale niektórzy biegali szybciej inni wolniej. Znów sprawdziło się przysłowie: lepiej czołgać się w dobrym kierunku niż biec w przeciwnym. Była pierwsza ekipa, druga itd. Ważne jednak były zadania i to one także decydowały o zwycięstwie.

Wszystko poszło ok. Były nagrody i kiełbaski. Ponieważ jesteśmy na wszystko przygotowani, to nawet małe obtarcie udało się opanować, Najciekawsze są w tym wszystkim momenty gdzie spotykamy się z ludźmi, rozmawiamy..

Cieszą nas te spotkania, widać że niektórzy właśnie na nich łapią bakcyla mapy, kompasu czy przyrody. To dla nas najwieksza nagroda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.