Kim jesteśmy? Złotowski Korpus Ekspedycyjny


Złotowski Korpus Ekspedycyjny to stowarzyszenie zajmujące się lokalną turystyką poprzez organizację wycieczek, rajdów i gier terenowych. Organizację tworzą pasjonaci różnych aktywności fizycznych, którzy od 2010 roku rozwijają swoje zainteresowania, dzieląc się nimi z tymi którzy uczestniczą w organizowanych przez stowarzyszenie wydarzeniach. ZKE działa również na rzecz rozwoju wolontariatu lokalnego.


Kim jesteśmy? Złotowski Korpus Ekspedycyjny


Złotowski Korpus Ekspedycyjny to stowarzyszenie zajmujące się lokalną turystyką poprzez organizację wycieczek, rajdów i gier terenowych. Organizację tworzą pasjonaci różnych aktywności fizycznych, którzy od 2010 roku rozwijają swoje zainteresowania, dzieląc się nimi z tymi którzy uczestniczą w organizowanych przez stowarzyszenie wydarzeniach. ZKE działa również na rzecz rozwoju wolontariatu lokalnego.


Narodziny nowej flagi

Jak zawsze przy konkursach z drżeniem serca czekaliśmy na zgłoszenia. Jeśli ktoś coś organizuje to wie, że to największe napięcie i zagadka. Czy ktoś chce wziąć udział, czy konkurs nie jest za trudny. Termin wkrótce, a tu nic… Też tak mieliśmy.

Na szczęście nadesłano 7 prac

Każda była inna, w każdej zawarte były te wskazówki o których pisaliśmy. Celowo definiowaliśmy je dosyć ogólnie, tak żeby Wasza fantazja nie miała ograniczeń. Każda z propozycji miała w sobie to coś i wybór nie był łatwy.

Głosowaliśmy demokratycznie

Każdy z nas mógł oddać dowolną liczbę głosów. Głosowało 12 osób – członków naszego stowarzyszenia. Jaki były wyniki? Cóż nie o to chodzi, to nie matematyka, statystyka…. No ale ktoś musiał wygrać. Przy okazji uznaliśmy że 2 projekty najbardziej nam odpowiadają. Z tego powodu mamy od 10.10.2020 Flagę i Banderę. Flaga będzie podróżować i na niej mam nadzieję pojawią się podpisy. Bandera będzie wisieć na maszcie, będzie także jako proporczyk. Będzie tam gdzie są członkowie ZKE. Dziś wisi przy siedzibie naszego stowarzyszenia.

Oto nasza nadesłane projekty

autor: Marcin Klimek
autor: Marcin Klimek
autor: Marcin Klimek
autorka: Izabela Ankudowicz ( jedyna analogowa praca)
autorka: Gosia Lipińska
autorka: Dominika Wrona ( Bandera ZKE)
autorka: Dominika Wrona (Flaga ZKE)

Zwyciężyła Dominika Wrona

Oba jej projekty spodobały się nam najbardziej. Na szczęście udało się obie wydrukować wcześniej zanim spotkały nas ograniczenia sanitarne. Oto moment oficjalnego przekazania flagi w nasze ręce:

Oficjalna premiera miała odbyć się na naszym festiwalu, który niestety z przyczyn sanitarnych musieliśmy odwołać ( jak myślimy przesunąć). Filmy które zostały nadesłane do konkursu są głęboko zdeponowane i czekamy z nimi na nowy termin. Z okazji naszego jubileuszu (dzięki Adrian 🙂 ) powstał specjalny trunek, który zawiera napój bogów, a butelka nawiązuje do naszego hasła „jak piasek, jesteśmy wszędzie!”

Dzień lub dwa przed..czyli 8.10

Zawsze mamy zwyczaj przed imprezą spotkać się, ustalić kto co i gdzie robi. To podstawa, wtedy po kolei wszystko składa się w całość. Wiemy jakie mamy role, gdzie i kiedy. Tak było i tym razem. W końcu nasz planowany jubileusz zobowiązuje. Jak się okazało, impreza się nie odbyła, ale my mamy wszystko na 100% gotowe na nowy termin, mamy nowe koszulki, nową flagę… co do napoju to pewny nie jestem czy jeszcze mamy…

No i wiemy co kto i kiedy ma robić… 🙂

Teraz czekamy na lepszy czas

Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.