Kocioł 10.10.2020 Zmiana terminu na…?

Nawet nie wiecie jak nam przykro. Wszystko przygotowane. Są filmy (piękne), jest gra, nagrody, prezenty i wspomnienia. Przygotowywaliśmy się do tego dnia od połowy roku. Wiele osób się zaangażowało, poświęciło swój czas. Niestety aktualne regulacje sanitarne które wchodzą w sobotę ograniczyły ilość ludzi w restauracjach tak, że mamy do dyspozycji tylko 20 miejsc.

To stanowczo za mało żeby świętować nasze 10 lecie.

Dlatego postanowiliśmy przesunąć tę imprezę w przyszłość. Kiedy? Tego jeszcze nie wiemy. Jeśli będzie to możliwe w tym roku – zrobimy to. Jesteśmy gotowi w 100%.

Filmy z podróży…

Tych którzy nadesłali swoje filmy zaprosimy na ten nowy termin. Wiem, ile się napracowaliście i chcemy żeby każdy to docenił. Nie chcemy wyświetlić ich w internecie, bo nie o to chodzi. Brakuje tam atmosfery.
Publiczność (WY) musi być! Bez tego nie ma atmosfery.

Gra miejska

Tu także obiecujemy że zgodnie z 10 letnia tradycją będzie ona tego samego dnia co pokazy filmów. Scenariusz, rekwizyty i wszystko jest. Poczekajcie!

Flaga

Mieliśmy bardzo trudne zadanie. Otrzymaliśmy 7 projektów. Nasze grono wyłoniło najlepszy projekt ( demokratycznie głosując) no i mamy zwycięzcę, mało tego jest ona już gotowa i czeka na uroczystą premierę. Mieliśmy ja pokazać w sobotę. Skontaktujemy się ze zwycięzcą i pokażemy jakie były wersje i flaga będzie miała swoja premierę internetowo. Dajcie chwilę żeby to zorganizować!

Tak to bywa…

Zawsze można powiedzieć że można “p@er***” system i się nie przejmować, choć w tym wypadku nasza decyzja o kontynuacji mogłaby mieć wpływ nie tylko na nas. W poczuciu odpowiedzialność , kalkulując ryzyko Zarząd ZKE taką podjął decyzję. Też nam przykro.

Tak jak w podróży bywa że plan trzeba zmienić, oby żeby zobaczyć piękniejsze miejsca i spotkać interesujących ludzi. Na osłodę muzyczka, przecież Jeszce w zielone gramy….. 🙂

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.