Twoja kolej

Dziś był bardzo dobry dzień. Choć może nie od razu graliśmy, ale była praca do zrobienia. W końcu DiscGolfPark Złotów to nie tylko przyjemność z gry, ale także obowiązek dbania o to co w budżecie obywatelskim powstało. powyżej jedno z propozycji logo złotowskiego klubu. Jakie zostanie wybrane – zobaczymy.

Zaangażowanie

Tylko tyle i aż tyle potrzeba żeby coś powstało, potem jest trudniej, bo trzeba o to dbać. Jeśli jest to pole, duży obszar z dostępem każdego, to tym bardziej trudne. Właśnie dziś zrobiliśmy jedną z ważniejszych rzeczy. WSPÓLNIE spędziliśmy czas, żeby posprzątać, przygotować pole do nowego sezonu. Niech służy i niech będzie Złotowiaków dumą. Tak – jestem pewien że z tego powodu o nas usłyszą i że będziemy znani z DiscGolfa. Ta ekipa i jej zaangażowanie to duży kapitał. Właśnie dziś przyjechali ludzie z Poznania żeby pomóc w porządkach. Bardzo podoba się nasze pole i chcą grać z nami. To dobry znak. Podobno jest u nas świetna atmosfera. To dzięki Wam gracze – dziękuję.

Tu także trzeba oddać zasługi miastu Złotów i wszystkim urzędnikom którzy pomogli w realizacji projektu DiscGolfPark Złotów. Panom Wiesławowi, Krzysztofowi, Panu Burmistrzowi. Tak trzymać! Wiatka i nowe kosze ok. Będziemy grać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.