Flaga

Symbolicznie nasz jubileusz zaczynamy od konkursu na flagę. Jest z nami prawie od początku. Przechodziła z rąk do rąk. Wyjeżdżała z nami do Afryki, Azji, Europy i do Krajenki. Była w górach, na rzekach, jeziorach i morzach. Leciała samolotem, jechała rowerem, podróżowała pociągiem, i statkiem. Jest symbolem, budzi ciekawość i czasami jest świetnym początkiem rozmowy w podróży. Ktoś pyta “co to?” i już mamy o czym rozmawiać, że z Polski, że stowarzyszenie że jeździmy…. tak buduje się więź. Nikt lepiej niż podróżujący nie rozumie do czego potrzebna jest więź 🙂

Więcej o jubileuszowych konkursach tu

Bywało tak że służyła jako przykrycie, poduszka, nakrycie stołu, czy znak że to my. To na niej są podpisy ludzi których spotkaliśmy, miejsc gdzie byliśmy. Słowem jest dla nas ważna.

Tak jak wszystko ma swój początek i koniec. Tak dla niej przyszedł czas na emeryturę. Dociągnie jeszcze trochę ale potrzebuje następczyni. Tak jak Dar Pomorza ma następcę Dar Młodzieży, tak my chcemy nowej jej – naszej Flagi. Minęło 10 lat i to fajny symboliczny okres, czas zamknięcia dekady i spojrzenia z nadzieją w tę następną, w przyszłość.

Flaga jest symbolem, ale tak naprawdę zbudowana jest z przeżyć, wspomnień. Chcemy żeby nowa też taka była.

Dlatego ogłaszamy konkurs na nową FLAGĘ

Nie zwlekajcie!!! Czekamy na wasze projekty!

INFO O KONKURSIE

kurs na Flagę ZKE
Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.