Za 2 dni KAR 2020

Za 2 dni KAR 2020

To najważniejsza i najbardziej znana nasza impreza. Wymaga od nas najwięcej, ale też i satysfakcja największa 🙂 . Na samo brzmienie nazwy czuć przygodę. Dzięki tej imprezie poznajemy nasze strony coraz bardziej. Dziw bierze że są tu takie piękne miejsca. Zamierzamy je wam pokazać! Poznajemy także Was i mam nadzieję dajemy to coś, co nazywa się przygodą.

Ta edycja jest inna niż wszystkie. Przygotowywaliśmy się już od grudnia, potem lockdown a później ta niepewność czy uda się? Czy latem może być fajnie? Na pewno będzie inaczej, jest ciepło, może być aż za ciepło. Są owady, płytsze rzeki, kurz. To w całości buduje klimat. Ustaliliśmy kto gdzie ma być i co robić. Przegadaliśmy kilka różnych wariantów. Część ekipy jest gdzieś… ale zjadą i są poinformowani.

KAR jest fajnym projektem na którym wyszkoliło się naprawdę kilkunastu fajnych ludzi. Dziś są gdzieś w świecie, bywa że przyjeżdżają i wtedy możemy sobie pogadać, kto co i gdzie robi. Czasami nie mogą, ale wiemy że chcieliby. Cóż – życie. Ta organizacja to pozornie coś łatwego, jednak gdy trzeba samemu coś zrobić – wtedy czuć adrenalinę. Śmiem twierdzić że wiekszą niż ta gdy się startuje.

Skupienie, dyskusja
Krajna Adventure Race 2020 już za 2 dni :-)
Do ekipy znów dołączyła świeża krew.. sprawdzimy ich 🙂
Jednak pamiątkowa fotka musi być
Niestety dziś nie możemy pokazać tych ustaleń…

Każde z tych spotkań ma swój plon. Po burzy mózgów opracowaliśmy ciekawe i odpowiednie do pogody zadanie specjalne. Będzie ciekawe i raczej nie najłatwiejsze.

O co chodzi? Zobaczycie już w sobotę. Nie zapomnijcie o wodzie do picia, odpowiednim ubraniu, mapach i kondycji. Czekamy na was!

Za chwilę ruszamy!

No Comments

Post A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.