Liga Latających Talerzy sezon Wiosna – Finał

Ani się obejrzeliśmy sezon wiosna 2020 został zakończony. To był dziwny czas. Niby wszystko zaplanowane i wiadome, ale w marcu nadeszła pandemia i całość się skomplikowała. Zgodnie z regulaminem do finału wchodzili uczestnicy którzy brali udział w co najmniej 3 spotkaniach. Cztery z nich rozgrywały się na naszym polu, jedno było w Zwierzyńcu, finał na polu w Fojutowie.

Jak policzyć kto powinien grać? Uznaliśmy że wyciągniemy średnią z punktacji wszystkich spotkań i będzie to punkt wyjścia. Wyniku gry w Zwierzyńcu nie braliśmy do klasyfikacji, ale liczył się udział.

W taki sposób wyłoniliśmy 15 graczy do 1/2 finału. Zwycięzcy 4 zespołów które utworzyliśmy przechodzili do finału. Dochodził do finału także Lucky Looser czyli ten, kto nie wygrał w swojej grupie, ale miał najlepszy wynik wśród wszystkich.

Pole inne, piękne, górzyste i wietrzne pokazało czy poprzednie zwycięstwa to przypadek, czy rzeczywiste umiejętności. Wspólnie z zawodnikami, którzy walczyli o finał grali ci którzy przyjechali po prostu pograć. Wszystko w rodzinnej atmosferze, wśród dzieciaków które kopały dołki 🙂

W finale pojawił się już lekki stres, tym bardziej że publiczność wszystko obserwowała. Wyniki były bardzo wyrównane. Jednak zwycięzcą pozostał ten kto miał PAR możliwie blisko PAR pola.

Mężczyźni 16-99

  • 1 miejsce Pejcz ( puchar + dysk)
  • 2 miejsce Demonov i Petardov ( dysk)
  • 3 miejsce Pipek i mb

W kategorii kobiety zwyciężyła Ewa ( 2 dyski)

Poniżej podsumowanie a kolejny sezon rozpoczynamy we wrześniu. Zapraszamy!

[infogram id=”4713da50-9d5d-473d-8c26-c0360742a0c9″ prefix=”OMi” format=”interactive” title=”Liga latających talerzy wiosna 2020″]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.