Czekamy na wasze relacje

Często wydaje się nam że podróż, to wyjazd gdzieś bardzo daleko, na inny kontynent, albo przynajmniej na koniec tego w którym mieszkamy. Podróż, to czas gdy sami chcemy zobaczyć coś, posmakować czegoś, lub spotkać kogoś. Zwykle wymaga od nas wysiłku i w trakcie niej nie jest tak fajnie jak wtedy, gdy wrócimy.

Po powrocie uruchamiają się nasze wspomnienia, zapominamy o tym co przeszkadzało i mamy to, co zwykle jest celem wyjazdu – WSPOMNIENIA.

Czy opowiadając o czymś możemy komuś pomóc? Ostatnio rozmawiałem ze znajomymi, którzy powiedzieli że po kilku filmach z naszego Kotła uwierzyli że można i ruszyli w świat. Czyjaś opowieść była dla nich inspiracją, czymś co wzbogaciło ich życie.

Bardzo miło coś takiego usłyszeć.

Dlatego przygotowałem zachęcający filmik i liczę na to, że wzbudzi w Was chęć do tego żeby o czymś opowiedzieć.

O czym opowiadać? O tym co widzieliście, co Was zachwyciło, co się nie podobało, za czym tęsknicie.

W tym roku wracamy trochę do korzeni i nasza 9 edycja festiwalu relacji z podróży Kocioł odbywać się będzie w Magazyn Bistro.

Na pewno będzie fajna atmosfera bo będziecie Wy. Będzie można coś zjeść, wypić, obejrzeć i posłuchać. Pomiędzy filmami umilać nam czas będzie Roman Jarczyński i jego gitara.Tradycyjnie będziemy mieli głównego gościa, ale o tym w przyszłym tygodniu.

To będzie fajny wieczór 12.10.2019

Czekamy na WAS!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.