Zapisy

5 godzin mroku nocny fabularny spływ 27.07 zapisy od 7.07 do 18.07 lub wyczerpania miejsc

 

 

Miejsce startuZłotów Jezioro Miejskie finał - Jaz we Wąsoszu a potem "u Króla" Krajenka

 

Dla KOGO ten spływ?

Dla ludzi którzy lubią dreszczyk emocji, nie boją się nocy i mają skończone 18 lat 🙂

 

 

 

Kiedy, skąd i jak?

Spływ odbywa się 27.07.2018 start godzina 22:00 start w Złotowie na Półwyspie Rybackim (obok placu zabaw). Meta na jazie w Wąsoszu. Z jazu udajemy się na pole namiotowe „U króla” na wspólne ognisko. Tam również najlepiej zostawić swój samochód.

Jaki będzie przebieg spływu?

Nie chcemy Wam psuć zabawy, to raczej tajemnica, która będzie rozgrywała się wokół pewnego listu, który dotrze do was zwykłą pocztą. Dlatego ważne jest żeby adres był prawdziwy 🙂 Będzie ciekawie. Trzeba przygotować się na wiele wrażeń.

Jak długo będziemy płynąć?

Oczywiście to zależy od tempa, zwykle ten odcinek w nocy pokonuje się w max 3h.

Czy trasa jest trudna?

W nocy wszystko wygląda inaczej, odgłosy są głośniejsze, mniej widać. Tego dnia będzie pełnia więc księżyc będzie naszym sprzymierzeńcem. Rzeka na tym odcinku jest łatwa. Nie ma potrzeby przenosić kajaka, może w niektórych miejscach być zbyt płytko.

Jak się przygotować?

Trzeba się ubrać odpowiednio do pogody. Koniecznie zabierzcie ubranie na przebranie. rzeka jest łatwa, ale kajak ma swoje prawa :-). Wyposażenie obowiązkowe to sprawna czołówka i naładowany telefon.

Ile to kosztuje?

Koszt 100zł/osobę. Liczą się tylko wpłaty na konto stowarzyszenia 81 8944 0003 0003 4962 2000 0010. Jak płacić dowiecie się po rejestracji – na waszą skrzynkę mailową przyjdzie instrukcja jak to zrobić.

Co zawiera opłata?

Ubezpieczenie (dlatego potrzebne kompletne wasze dane). Obsługę 2 przewodników kajakowych, którzy będą z Wami płynąć. Kajak (dostępne są 2 osobowe i 1), wiosło, sprzęt asekuracyjny (obowiązkowy). Transport z jazu w Wąsoszu do bazy „U króla” www.ukrola.com.pl na ognisko. Na ognisku kiełbaski, chlebek, musztarda i ketchup 🙂 no może coś jeszcze na skołatane nerwy 🙂

Jak się zapisać?

Należy wypełnić wszystkie pola poniższego formularza. Dane osobowe są potrzebne żeby przygotować ubezpieczenie. Warunkiem koniecznym jest wpłata. Po rejestracji wpisujemy was na listę i czekamy 4 dni robocze na wpłatę. Jeśli wpłaty nie ma, usuwamy z listy. Miejsc jest tylko 30. Zapisy kończą się 18.07.2018  00:00  lub po wykorzystaniu wszystkich miejsc. Dopuszczamy 2 turę do której wchodzą osoby z listy rezerwowej. Nie ma możliwości płatności na miejscu. Nie przewidujemy zwrotów opłaty.

Dane osobowe

Dane nazwisko i adres potrzebne są nam do ubezpieczenia. Wiemy, że nie każdy chce udostępniać info o sobie. Dlatego do zapisów  na stronie będziemy używali tylko pseudonimu. Jeśli macie ochotę ,możecie wpisać swoje nazwisko jako pseudonim. Wraz z mailem rejestrującym dostaniecie także deklarację dotyczącą waszych danych osobowych. To samo oświadczenie jest poniżej „Oświadczenie RODO”.

Kto jest organizatorem?

Firma www.Bajokajki.pl oraz Stowarzyszenie Złotowski Korpus Ekspedycyjny

 

 

Oświadczenie RODO Regulamin spływu

 

ZAPISY OTWARTE

 

 

Na dziś udział bierzeosób
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 


Koniec zapisówNie zdążyliście? Cóż w przyszłym roku także macie szansę

 

 

 

pseudonim (nazwa zespołu)

kajak  (1, 2 lub własny)

opłacony (tak/nie)

spławiki 2 TAK
kajakiem przez świat 2TAK
falafele 2 TAK
woźniaczki 2 TAK
Bum & Dzi 1 TAK
migacz 1 TAK
Grzenio I Ewa 2 TAK
Makumb 2 TAK
GrzegorzG 2 TAK
Marcin 1 TAK
Ola I Remek 2 NIE
Szyszka 1 TAK
raDzikiVer2 2 TAK