Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Krajna Adventure Race

17 marca 2017 o godzinie 18:00 - 19 marca 2017 o godzinie 17:00

Krajna Adventure Race 2017

Po 14 godzinach intensywnego ścigania i po niemal 150 kilometrach pokonanych biegiem, rowerem, kajakiem i na rolkach, żaden z pięciu zespołów znajdujących się w czołówce stawki nie mógł być pewny zwycięstwa. O tym kto ostatecznie stanie na najwyższym stopniu podium zadecydowało 10 sekund! Tak było niespełna rok temu, teraz czekamy na podobne emocje!

 

Co tym razem czeka na wszystkich żądnych przygód?

Trasa krótka będzie liczyła około 65 km, na początek mały biegowy prolog w centrum Złotowa, potem ruszamy na rowerach, strefa zmian, kilka kilometrów biegu na orientację, znowu rower z małą przerwą na zadanie specjalne, przesiadka na kilka kilometrów pływania kajakiem i rowerowy finisz. Całość trzeba zrobić w maksimum 10 godzin. Startujemy 18 marca o 9:00 i odkrywamy okolicę, za każdym razem na nowo. Na tej trasie stawiamy na dobrą zabawę. Start w zespołach dwuosobowych.

Trasa długa to już większe wyzwanie: 150 km, trudniejsza nawigacja, bardziej wymagające i dłuższe etapy, a dodatkowo jazda na rolkach. Tym razem zawodników wywieziemy w nieznane i systematycznie będą wracać do Złotowa. Może się okazać, że trasa nie będzie taka sama dla każdego – w zależności od czasu i sił, po drodze można wybrać, czy zaliczać wersję standard (ok. 140 km), czy próbować łapać dodatkowe punkty i w sumie zrobić ok. 160 km. Na takim dystansie każdy choć raz będzie musiał opuścić swoją strefę komfortu i powalczyć z samym sobą. Limit czasu to pełna doba. Nie będzie lekko… Start o północy z 17 na 18 marca.

Dodatkowo, w odróżnieniu od poprzednich edycji, można wystartować również indywidualnie na 50-kilometrowej trasie rowerowej na orientację lub wziąć udział w tzw. trasie z wózkiem, przeznaczonej dla osób niepełnosprawnych oraz rodzin z dziećmi – będzie to forma spaceru lub biegu, jak kto woli, z mapą po Złotowie.

 

Szczegóły

Start:
17 marca 2017 o godzinie 18:00
Koniec:
19 marca 2017 o godzinie 17:00
Strona internetowa:
krajnaar.pl

Miejsce

Sala Klubu Sparta
Al. Mickiewicza 18
Złotów, Wielkopolska 77-400 Polska
+ Google Map

Organizatorzy

Stowarzyszenie Złotowski Korpus Ekspedycyjny
Strefa Przygód

Post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.